Firemní kurzy

 

Volit můžete mezi všeobecnou angličtinou libovolné úrovně nebo specializovanými kurzy jako například Business English nebo Human Resources English. Ve firmě se můžete učit ve skupině nebo individuálně.

Individuální studium je nejintenzivnější a nejefektivnější formou studia. Často po této formě výuky sahají časově vytížení manažeři a majitelé firem. Individuální kurz dobře poslouží k nárazové přípravě na zkoušku, zahraniční jednání, pohovor v angličtině nebo k vyladění angličtiny přesně podle konkrétní potřeby.

Skupinová výuka je proti individuální výuce zajímavá tím, že dobře odráží situace z reálného života - pestrost názorů různých osobností ve skupince. Je také o něco méně intenzivní než individuální kurz, což některým studentům více vyhovuje. Ve firmách skupinová výuka funguje dobře i jako teambuilding - tmelení týmu. Kolegové z práce se na hodinách mohou poznat i z jiného, nepracovního, úhlu.

Pokud v mé nabídce nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, kontaktujte mne, prosím: čas výuky, místo, počet účastníků, zaměření a učebnice: dle dohody.

 

Komunikativní angličtina – všeobecná - jakákoliv úroveň

Komunikativní Business English – B1 / B2 / C1

Komunikativní Business English – A1 / A2