Cena a podmínky firemních kurzů

 

Organizace

Výuka angličtiny dospělých se platí bankovním převodem před začátkem kurzu na celé pololetí podle počtu předem naplánovaných hodin. Délka lekce je 2x45 minut, tedy 90 minut, 1x týdně. Nová firma si může zaplatit jednu lekci, aby si firemní studenti vyzkoušeli, zda jim výuka vyhovuje, a až potom doplatit zbytek kurzovného, pokud se rozhodnou v kurzu pokračovat. Stejná úroveň studentů je ověřena vstupním testem všech studentů před nástupem do kurzu.

V době státních svátků a v týdnu mezi vánocemi a Novým rokem není vyučování. Na rozdíl od některých jiných jazykových škol ale tyto hodiny neplatíte. Platíte tedy jen za skutečně odučené lekce.

 

Cena

Platba

Kurzovné se platí bankovním převodem na číslo účtu 670100 - 2206735503 / 6210 (mBank). Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte jméno studenta či firmy. Zaplaťte, prosím, tak, aby platba dorazila na účet příjemce před začátkem kurzu. Platba v hotovosti už bohužel nebude od 1.3.2018 možná.

Na všechny došlé platby vystavuji příjmový doklad či fakturu, které je možno použít pro odečet z daní plátce. Firmy a podnikatelé si tak angličtinu mohou dát do nákladů. Fakturu lze vystavit předem.

 

Zrušení lekce

Lekce lze dle dohody studentů s lektorem nejpozději týden předem výjimečně přesunout na náhradní termín v daném pololetí. Přenos kurzovného na další pololetí není možný.

V případě nemoci lektora bude lekce nahrazena v náhradním termínu dle dohody lektora se studenty.