x English, Angličtina, výuka angličtiny, kurzy angličtiny, tlumočení, Letňany, Praha 9

Cena a podmínky kurzů pro miniskupinky
(2-3 studenti)                   

 

Organizace – dospělí

Výuka angličtiny dospělých se platí bankovním převodem před začátkem kurzu na celé pololetí podle počtu předem naplánovaných hodin. Délka lekce je 2x45 minut, tedy 90 minut, 1x týdně. Noví studenti, kteří do již běžícího kurzu nastupují poprvé, si mohou zaplatit jednu lekci, aby si vyzkoušeli, zda jim výuka a mini kolektiv vyhovuje, a až potom doplatit zbytek kurzovného, pokud se rozhodnou do kurzu přidat. Stejná úroveň studentů je ověřena vstupním testem před nástupem do kurzu. Výše kurzovného se snižuje úměrně podle toho, kdy student nastoupí do kurzu..

V době státních svátků a v týdnu mezi vánocemi a Novým rokem není vyučování. Na rozdíl od některých jiných jazykových škol ale tyto hodiny neplatíte. Platíte tedy jen za skutečně odučené lekce.

 

Organizace - děti - Super Minds

Výuka angličtiny dětí se platí bankovním převodem před začátkem kurzu na celé pololetí podle počtu předem naplánovaných hodin. Délka lekce je 45 minut 2x týdně. Noví studenti si mohou zaplatit jednu lekci, aby si vyzkoušeli, zda jim výuka vyhovuje a zda ostatní děti jsou v pohodě, a až potom doplatit zbytek kurzovného, pokud se rozhodnou v kurzu pokračovat. Stejná úroveň studentů je ověřena osobním přezkoušením před nástupem do kurzu. Výše kurzovného se snižuje úměrně podle toho, kdy student nastoupí do kurzu.

Vyučující zodpovídá za žáky mladší 15 let pouze v učebně v době výuky.

V době státních svátků a v týdnu mezi vánocemi a Novým rokem není vyučování. Na rozdíl od některých jiných jazykových škol ale tyto hodiny neplatíte. Platíte tedy jen za skutečně odučené lekce.

 

Cena

V ceně kurzu jsou zahrnuty výukové materiály kromě hlavní učebnice.

 

Platba

Kurzovné se platí bankovním převodem na číslo účtu 670100 - 2206735503 / 6210 (mBank). Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte jméno studenta či firmy. Zaplaťte, prosím, tak, aby platba dorazila na účet příjemce před začátkem kurzu. Platba v hotovosti už bohužel nebude od 1.3.2018 možná.

Na všechny došlé platby vystavuji příjmový doklad či fakturu, které je možno použít pro odečet z daní plátce. OSVČ a podnikatelé si tak angličtinu mohou dát do nákladů. Fakturu lze vystavit předem.

 

Zrušení lekce

Lekce lze dle dohody studentů s lektorem nejpozději týden předem výjimečně přesunout na náhradní termín v daném pololetí. Kurzovné nelze převést do dalšího pololetí.

V případě nemoci lektora bude lekce nahrazena v náhradním termínu dle dohody lektora se studenty.